Červenec 2016

MOVIES l Nocturnal Animals (2016) - Stills

31. července 2016 v 16:14 | charlie |  GALLERY UPDATES

Ahoj, ahoj. Dnes mám pro vás dvě nové stills fotografie k očekávanému filmu "Nocturnal Animals", který by měl vyjít někdy v tomto roce. Já se na něho strašně těším, děj nezní vůbec špatně, a hraje tam Jake, takže se není čemu divit. :D Vždycky se strašně těším na jeho filmy, je to prostě nejlepší herec. :) Níže si můžete přečíst o čem film bude. :)

Susan (Amy Adams) opustila svého manžela před více než 20 lety, minulost se však náhle připomene společně s rukopisem knihy Nocturnal Animals a žádostí o přečtení. Susan se ponoří do příběhu Tonyho (Jake Gyllenhaal), jehož manželka a dcera byly během rodinné dovolené v lesích znásilněny a násilně zavražděny neznámými útočníky. Susan tak začne zpochybňovat vztahy v domácnostech a jejich bezpečnost a dokonce vlastní manželství.


MOVIES l NOCTURNAL ANIMALS (2016) l Stills

CANDIDS l Jake v NYC s fanoušky

30. července 2016 v 17:31 | charlie |  GALLERY UPDATES

Ahoj všichni. Ve středu (27. července 2016) byl Jake Gyllehaal viděn a vyfotografován fanouškem v New York City Center. Fotka je bohužel ve špatné kvalitě, ale rozhodně lepší než nic, jak můžete vidět, Jake si oholil ten otřesný knírek, který musel mít kvůli natáčení filmu "Okja" (juhůůů :D). Z toho dne vznikla ještě jedna fotografie a to hromadná fotka s mladými fanoušky, která je naprosto zlatá. ♥ Je to od něho moc hezké, užijte si tyhle dvě né moc kvalitní fotografie. :)

MISCELLANEOUS l Personal l With fans 2016

CANDIDS l Na natáčení "Okja"

29. července 2016 v 18:26 | charlie |  GALLERY UPDATES

Tak se dnes ještě naposledy hlásím. Tentokrát mám pro vás zábavné candids fotografie ze 23. července 2016. Jsou z New York City, kde Jake natáčí svůj nový film "Okja". Fotografie z "Okja" mě vždycky pobaví, spíše ten jeho kostým. :D No, jsem na film neuvěřitelně zvědavá, ale určitě to bude jeho skvělá zahrána role, jako vždy! Je úžasné ho vidět, jak do toho dává vše. :) V galerii můžete najít z tohoto dne 39 fotografií, užijte si je, stejně jako páteční večer. ♥
CANDIDS l Jake v NYC

29. července 2016 v 9:44 | charlie |  GALLERY UPDATES

Krásné dopoledne všem. :) Doufám, že jste se skvěle vyspali! :D :) Mám tady pro vás další candids fotografie ze dne 22. července 2016, Jake byl opět viděn jak se potuluje v ulicích New York City, měl na sobě opět svůj oblíbený jednoduchý outfit. Myslím, že mu to zase a jako vždycky moc slušelo. ♥ V galerii naleznete 5 HQ fotografií, tak si je užijte a zatím vám přeju krásný zbytek pátečního dne. :)CANDIDS l Jake s kamarádkou v NY

28. července 2016 v 18:12 | charlie |  GALLERY UPDATES

Ahoj zlatíčka, tak konečně vám můžu přidat nějaké fotografie. :) Začneme candids fotkami, které jsou z 19. července 2016. Jake byl viděn jak se prochází po ulicích New Yorku se svojí kamarádkou a pejskem Leem. Jake má stále knírek kvůli natáčení filmu "Okja", už se nemůžu dočkat až si ho bude moct oholit! :D Měl jednoduchý, sportovní outfit, myslím, že to bílé tílko mu neuvěřitelně sekne! V galerii naleznete 17 fotografií, užijte si je. ♥POLL OF THE MONTH # August

27. července 2016 v 14:28 | charlie |  POLL OF THE MONTH
Tak vás tady ještě jednou vítám! :) Mám pro vás anketu POLL OF THE MONTH, za chvíli tady máme srpen, tak už teď můžete hlasovat, který outfit se vám líbí více. Mě osobně se styl oblékání Jakea líbí strašně moc. ♥ Vybrala jsem pro vás dva outfity z roku 2011, tak jsem zvědavá, který zvolíte za ten vítězný. :)


OFICIÁLNÍ OTEVŘENÍ JAKE-GYLLENHAAL.BLOG.CZ

27. července 2016 v 11:34 | charlie |  SITE INFO

Ahoj, chtěla bych tě oficiálně přivítat na blogu jake-gyllenhaal.blog.cz. Někteří z vás mě možná znáte z blogu o Lucy Hale, kde v žádném případě nehodlám skončit. Nevím, kde bych měla začít.. :D Jakea zbožňuju už asi od svých "mladých" let, zamilovala jsem si ho díky filmu "Bubliňák", který znám díky dětství nazpaměť a moc ráda i teď se na něho ještě podívám. :D Už jsem za můj život viděla skoro celou jeho filmografii, je to bez pochyb můj úplně nejlepší herec, obdivuju ho za to, kolik rolí a jakých rolí už dokázal zahrát, co všechno je pro herectví schopen udělat. Musel hrát gaye v úspěšném filmu "Zkrocená hora", musel si několikrát nechat narůst dlouhé vlasy (Princ z Persie, Everest), musel brutálně zhubnout kvůli filmu "Slídil", který zbožňuju, skvěle vymyšlený film, pak musel zase nabrat a učit se box kvůli filmu "Bojovník", který je taky úžasný! ♥ Nicméně, co si budeme nalhávat, Jake je neuvěřitelný sympaťák - že Andie? :D ♥ Už jednou někdy v roce 2011 jsem se snažila o něm blogovat (http://jake-source.blog.cz/), ale to mi moc dlouho nevydrželo. Už hodněkrát jsem měla choutky si o něm zase založit blog, ale bála jsem se, že nebude mít úspěch. Tak teď konečně jsem se zase hecla a založila si ho. :D Doufám, že tady budete chodit rádi jako na můj blog o Lucy. :) Chtěla bych ještě na závěr poděkovat úžasné Jacque.Biebs♥ díky ní máme tenhle úžasný první layout ♥, dále skvělé Andie, která mi ochotně udělala šablonku Poll of the Month a family png ♥ a milé Britt, která mi zase pomohla/pomáhá s galerii blogu, která je ještě stále v procesu. ♥ Taky chci poděkovat vám všem, kteří tenhle blog občas navštívíte a zanecháte nějaký komentář, děkuju. :)

WANNA BE?

27. července 2016 v 11:20 | charlie |  WANNA BE

- musíš znát Jaka Gyllenhaala
- měl/a bys obíhat alespoň jednou týdně
- nepsat vulgárně
- nepsat komentáře typu: "sluší mu to", "obíhám"
- nekopírovat se zdrojem

♥ přezdívka/blog:
♥ o čem máš stránku:
♥ koho případně na ikonku?
♥ jak si na blog narazil/a? (nepovinné)

S přáteluji pouze se stránkama, které jsou o celebritách nebo o grafice. Taky spřáteluju jen se stránkama, který mají pro mě zajimavý obsah. :) Když se vám do dvou týdnu neozvu, tak váš bohužel neberu.

BLOG LAYOUT # 01

26. července 2016 v 23:45 | charlie |  PAST LAYOUTS

Spokojenost: 100% l Autor: Jacque.Biebs♥ l Od-Do: 26.července 2016 - 15.října 2016

Tak a je to tady, oficiálně první layout mého nového blogu http://jake-gyllenhaal.blog.cz/. :) Layout mi udělala skvělá grafička Jacque.Biebs♥, které ještě jednou mockrát děkuju za ochotu, rychlost a úžasné bonusky. ♥ Jsem s layoutem maximálně spokojená, jak už ve výběru barev, fotografií a stylu layoutu. Jsem moc ráda, že je už layout nastavený, abych už to tady mohla pomalu začít rozjíždět, neskutečně jsem se těšila! :) A jak se tenhle skvělý layout líbí vám? :)

náhled mám od Jacque.Biebs♥

AFFILATES

24. července 2016 v 18:01 | charlie |  AFFILATES

Kompletní seznam mých spřátelených stránek ♥. Jestli máte zájem semnou spřátelit stačí kliknout na wanna be a vyplnit formulář.


ALEXANDER SKARSGARD - http://mordrezia.blog.cz/
GARRETT HEDLUND & SCOTT EASTWOOD - http://hedlund-eastwood.blog.cz/
JENNIFER LAWRENCE - http://justa.blog.cz/
SARAH MICHELLE GELLAR - http://lovely-sarahmgellar.blog.cz/