Říjen 2016

APPEARANCES l 'Nocturnal Animals' Press Conference

31. října 2016 v 20:10 | charlie |  GALLERY UPDATES

Krásný večer všem. ♥ Objevily se další fotografie z pátku (28. října 2016), krasavec Jake se zúčastnil i konference, která byla jak jinak součástí očekávaného filmu "Nocturnal Animals". Konference se konala v Los Angeles. Při této příležitosti vznikly opravdu krásné fotografie, kde Jake vypadá úžasně. ♥ Zamilovala jsem se do té, kde se směje (viz. úvodní obrázek) :D je prostě dokonalá! ♥ Užijte si je, jako malý bonus pro vás mám i další plakát "Nocturnal Animals", kde můžete vidět všechny hlavní postavy. :) Opět se moc povedl.

MOVIES l NOCTURNAL ANIMALS (2016) l POSTERS

APPEARANCES l AMD BRITISH ACADEMY BRITANNIA AWARDS 2016

30. října 2016 v 13:43 | charlie |  GALLERY UPDATES

Ahoj všichni. :) Teď se to s novinkami u Jakea docela rozjelo a já si vůbec nestěžuju, mám radost. :D Tyhle fotografie jsou opět z pátku (28. října 2016), Jake se zúčastnil předávání cen "AMD British Academy Britannia Awards 2016", které se konalo v Los Angeles. Jake měl tu čest a předal cenu režíserovi Ang Lee, který režíroval například film "Zkrocená hora", kde si Jake zahrál roli Jacka Twista. Při této akci vznikli naprosto skvělé, milé fotografie. :) Jake byl opět fešák, košile a obleky to mu prostě sedí. :D ♥ Užijte si zbytek dne! ♥APPEARANCES l 'NOCTURNAL ANIMALS' PHOTOCALL

29. října 2016 v 17:27 | charlie |  GALLERY UPDATES

Krásný podvečer všem. ♥ Mám pro vás skvělé fotografie, které jsou ze včerejška (28. října 2016) z Los Angeles. Jake se zúčastnil společně s herci Amy Adams, Armie Hammer, Isla Fisher, Aaron-Taylor Johnson a režisérem Tomem Ford photocallu k očekávanému filmu "Nocturnal Animals". Z této akce vznikly opravdu povedené fotografie. :) Jake vypadal báječně jako vždy, ty košile mu neskutečně sluší. ♥ V galerii je 28 fotografií, užijte si je jako zbytek večera. :)THEATER PRODUCTION l "Sunday in the Park with George"

27. října 2016 v 20:12 | charlie |  GALLERY UPDATES

Ahoj zlatíčka, včera jsem vám přidávala fotografie ze slavnostní večeře, která byla součástí představení "Sunday in the Park with George" ve kterém Jake hrál. Dnes mám pro vás fotografie jak z představení, tak ze zkoušky a jeden promo plakát. :) Jsou to skvělé fotky, musí být vážně zážitek si zajít na takové představení, ve kterém Jake hraje. :) Je to divadelní muzikální hra o umělci Georges Seurat, hra je inspirována obrazem "A Sunday Afternoon on the Island of La Garde Jatte". Užijte si fotky a zbytek krásného večera. ♥


THEATER PRODUCTIONS l SUNDAY IN THE PARK WITH GEORGE (2016) l REHERSALSTHEATER PRODUCTIONS l SUNDAY IN THE PARK WITH GEORGE (2016) l ON STAGETHEATER PRODUCTIONS l SUNDAY IN THE PARK WITH GEORGE (2016) l POSTER

APPEARANCES l NYC Center Gala

26. října 2016 v 18:44 | charlie |  GALLERY UPDATES

Ahoj, ahoj, ahoj! :D Mám pro vás nové skvělé fotografie z pondělí (24. října 2016). Jake se zúčastnil slavnostní večeře, která byla součástí večerního divadelního představení "Sunday In The Park with George", kde Jake samozřejmě hraje. :) Akce se konala v New York City. Mám pro vás fotografie z příjezdu Jakea, kde zapózoval a vypadal jak jinak než úžasně ♥ vousky už má zpátky! :D A obleky mu prostě seknou. :) Také mám pro vás jednu fotografii zevnitř, kde se krásně směje. ♥ A také se objevily tři fotografie se šťastnými fanoušky s kterými se Jake ochotně vyfotil. :) Užijte si je! Zítra vám přidám fotky z představení. :)
MISCELLANEOUS l PERSONAL l WITH FANS 2016

MAGAZINES l August - November

24. října 2016 v 15:15 | charlie |  GALLERY UPDATES

Ahoj zlatíčka, to, že se Jake často objevuje v nějakých magazínech jste si už mohli dávno všimnout! :D Mám pro vás další scany, které se objevily. Začneme italským magazínem Ciak, jedná se ještě o srpnové číslo, kde se psalo o filmu "Demolition", dále tady máme OK! Magazín pro říjen, tam se píše o první roli Jakea ve filmu "City Slickers", Jake se také objevil ve Star magazínu pro říjen, kde se píše o Jakeovi a Jennifer Aniston, kdy společně hráli ve filmu "The Good Girl" a o tom, jak byl Jake viděn na procházce s pejskem Leem. Potom se objevil také v US Weekly pro říjen, kde je fotka z jeho nakupovacího dne v rubrice, že i celebrity jsou jako my. A jako poslední se objevil v The Red Bulletin pro měsíc listopad. :)


MAGAZINES l 2016 l CIAK (ITALY, AUGUST)MAGAZINES l 2016 l OK! MAGAZINE (OCTOBER)MAGAZINES l 2016 l STAR MAGAZINE (OCTOBER)MAGAZINES l 2016 l US WEEKLY (OCTOBER)


MAGAZINES l 2016 l THE RED BULLETIN (NOVEMBER)

TRAILER # 2 l Nocturnal Animals

23. října 2016 v 13:20 | charlie |  NEWS
Ahoj zlatíčka, tak se na internetu objevil další - druhý trailer k filmu "Nocturnal Animals". Je opět skvělý, stejně jako ten první, strašně se na něho těším, takové filmy mám prostě moc ráda. :) Ještě k tomu to skvělé herecké obsazení, určitě bude stát za to. :) Jake tam navíc vypadá perfektně - co si budeme povídat! :D ♥ Jak působí film na vás? Chystáte se na něj, nebo to není vaše gusto? :)


APPEARANCES l Jake podpořil Hillary Clinton

21. října 2016 v 12:51 | charlie |  GALLERY UPDATES

Ahoj zlatíčka, mám pro vás další nové fotografie, které jsou znovu z pondělí (17. října 2016), níže jsem vám dávala fotografie z akce, která byla na podporu veteránů, kteří bojovali v Iráku a Afghanistánu, v ten stejný den, i na stejném místě - v divadle St. James v New York City, se konala další akce - tentokrát se jí zúčastnilo více osobností jako je Anne Hathaway, Emily Blunt, Julia Roberts a spousty dalších, kteří byli podpořit Hillary Clinton. Jake měl projev společně s Jon Hamm. Jake byl usměvavý a opět mu to moc slušelo. ♥ Také se objevila jedna candids fotografie, kdy divadlo opouštěl, užijte si je stejně jako páteční den. ♥


APPEARANCES l Headstrong Project Words of War Gala

18. října 2016 v 17:40 | charlie |  GALLERY UPDATES

Ahoj všichni, jistě hodně z vás ví, že je Jake skvělý člověk a je součastí hodně projektů, nadací, charit. Včera (17. října 2016) se zúčastnil akce s názvem "Headstrong Project Words of War Gala", je to projekt věnován veteránům, kteří bojovali v Iráku a Afghanistánu. Pomoc může každý, kdo chce, zde jsou jejich oficiální stránky. Vznikly fotografie z příjezdu do divadla ST. James v New York City, kde se akce konala a samozřejmě fotografie přímo z divadla, Jake vypadal opět úžasně, jsem moc ráda, že vousky už rostou! :D ♥ Tak trošku si myslím a doufám, že se objeví ještě nějaké fotografie, zatím ale aspoň tohle. :)


PERSONAL l With fans 2016

17. října 2016 v 17:34 | charlie |  GALLERY UPDATES

Ahoj zlatíčka, mám pro vás dvě fotografie, které už jsou starší více dnů, úplně jsem vám je zapomněla přidat, tak to teď musím udělat konečně! :D Fotografie jsou ještě z Anglie, přesněji z natáčení filmu "Life". Jake byl tak hodný a vyfotil se mezi natáčením s fanoušky. Díky tomu vznikly tyhle dvě skvělé fotky. :) To, že Jake vypadal opět skvěle zmiňovat asi ani nemusím! ♥ :D Užijte si je. :)


MISCELLANEOUS l PERSONAL l WITH FANS 2016