Červen 2017

OKJA l STILLS

30. června 2017 v 15:15 | charlie |  GALLERY UPDATES

Ahoj, ahoj! Před několika dny se objevily další dvě stills fotografie k filmu "OKJA", který byl vysílán ve středu (28. června 2017) na Netflixu, je už i ke stažení na ulož.to, čekám na titulky a už se nemůžu dočkat až se na film podívám, vážně jsem na to moc zvědavá, zase uvidět Jakea v úplně jiné roli. :) Vy už jste film viděli? Co na něj popřípadě říkáte? :) Tak si užijte tyhle dvě fotky a taky samozřejmě pátek! ♥ Doufám, že se co nejdříve objeví nějaké další novinky. :)


MOVIES l OKJA (2017) l STILLS

PHOTOSHOOT l GQ STYLE - UPDATE

29. června 2017 v 18:34 | charlie |  GALLERY UPDATES

Ahoj, ahoj, ahoj! Tak dneska zase po jedné fotce, ale co se dá dělat, já jsem ráda, že aspoň něco! :D Narazila jsem na internetu na staro-novou fotografii z mého oblibeného photoshootu "GQ STYLE UK" z roku 2016, určitě si na něj všichni vzpomínáte! :D Ještě aby ne, když je tak skvělý a vydařený. :) Jsem moc ráda, že jsem na tu fotku narazila, nemá totiž chybu, je krásná, Jake je na ní kouzelný, musela jsem si to dát prostě na tapetu. :D ♥ Jak se tahle fotka líbí vám? :) Mějte se krásně! ♥


PHOTOSHOOTS l 2016 l GQ STYLE UK

CANDIDS l JAKE IN SPAIN

28. června 2017 v 21:19 | charlie |  GALLERY UPDATES

Krásný večer. ♥ Dneska mám pro vás dvě fotografie. Jake se právě nachází ve španělském městě Almería, objevila se jedna fotka ze včerejška (27. června 2017), kdy byl Jake viděn v jedné restauraci, bohužel se objevila jen jedna fotka a ještě k tomu nekvalitní, což mě mrzí, protože Jake je na ní uplně waauu, ty vlasy mu neskutečně sluší! :D ♥ Ale jako vynahrazení se objevila jedna fotka se šťastným fanouškem, který Jakea ve Španělsku potkal a vznikla krásná fotografie, na které je Jake naprosto zlatý! ♥ Doufám, že jsem vám trošku zpříjemnila večer! :)

MISCELLANEOUS l PERSONAL l WITH FANS 2017

STRONGER l STILLS + TRAILER

27. června 2017 v 20:39 | charlie |  NEWS

Ahojky. ♥ Tak konečně jsem zpátky úplně a už můžu přidávat články. :) Jako první mám pro vás takovou nejžhavější novinku - určitě hodně z vás už to ví. :) Před pár dny se konečně objevil oficiální trailer k filmu "STRONGER", na který se neskutečně těším, už jenom proto, že je to podle skutečné události a takové filmy patří k mým nejoblibenějším. :) Z traileru jsem nadšená, určitě pro mě tenhle film nebude zklamáním, bude to dost silné. Jake to určitě zahrál bravůrně jako vždy. ♥ Taky se objevily tři nové stills fotografie k filmu. :) Co na trailer říkáte vy? :)


MOVIES l STRONGER (2017) l STILLS


BLOG LAYOUT # 06

26. června 2017 v 19:06 | charlie |  PAST LAYOUTS
SPOKOJENOST: 10000% l AUTOR: Naya♥ l OD-DO: 26. ČERVNA 2017 - 6. ZÁŘÍ 2017

Krásný večer všem. ♥ Jak jste si už asi všimli, na blogu mám nový layout, který mi už po čtvrté udělala úžasna Naya. ♥ Jako vždy mě překvapila svou kreativitou a originalitou, jsem jak jinak než spokojená. :) Zase vybrala naprosto skvělé, příjemné barvy a fotografie. Taky si opět vyhrála s parádními bonusky. ♥ Doufám, že se vám layout taky tak moc líbí jako mě. ♥ Chtěla jsem k návratu i takovou změnu. :)

VYSVĚTLENÍ

24. června 2017 v 23:51 | charlie |  SITE INFO

Ahoj, ahoj, ahoj.. ani nevím, kde začít, chtěla jsem se vám moc omluvit, že jsem skoro měsíc nic nepřidala a ani se neozvala. Měla jsem toho teď strašně moc, jak v práci, tak v osobním životě, neměla jsem na blog vůbec pomyšlení a ani bohužel čas. :( Vím, že jsem slíbila soutěž, a tu mám taky pořád v plánu, akorát jí budu muset zrealizovat příští měsíc, tudiž na narozeniny blogu, snad se nezlobíte. Doufám, že jste si mě nesmazali z affilates, nemám ještě s blogem v plánu končit, přece jenom pro Jakea budu mít slabost pořád (♥) :D a ještě k tomu ho v tomhle roce čeká dost filmů na které se nemůžu dočkat, takže se beztak bude objevovat dost novinek. :) Sice už asi nebudu aktivní jako jsme byla doteď, řeším teď dost věcí, ale u blogování si vždy tak nějak odpočinu. :) To je asi vše, co jsem vám chtěla sdělit, už si připravuju nějaké články. :)

PERSONAL l WITH FANS 2017

4. června 2017 v 17:09 | charlie |  GALLERY UPDATES

Ahoj všichni, tak snad jste si užili víkend. :) Od novinek je teď zase klid, tak vám dopřidám opravdu starší články, které už mám pro vás nachystané dlouho. :D Začnu s fotky s fanoušky, které jsou ještě z dubna, kdy bylo divadelní vystoupení "SUNDAY IN THE PARK WITH GEORGE", kdy na Jakea po vystoupení vždy čekalo mraků fanoušků a on je přece skvělý a vždy se jím věnoval. :D :) Tak mám pro vás ještě nějaké ty fotky, Jake je všude neskutečný sympaťák. ♥ Užijte si je! :)


MISCELLANEOUS l PERSONAL l WITH FANS 2017

OKJA l SECOND POSTER

3. června 2017 v 11:30 | charlie |  GALLERY UPDATES

Ahoj zlatíčka, přináším vám skvělou novinku! Před pár dny se objevil druhý oficiální plakát k filmu "OKJA", který se bude vysílat už 28. června 2017! Ani nevíte, jak se na ten film těším. ♥ Na tomhle posteru je tentokrát Jake, který ve filmu hraje takovou šílenou postavu jménem - Dr. Johny Wilcox, takovou postavu snad ještě nehrál a já se vážně nemůžu dočkat. :D Ten plakát se mi moc líbí, zase se povedl, hlavně se mi líbí to zpracování, nápisy, prostě paráda! :D Jak se líbím vám? :) Užijte si dnešní krásný den a mějte se co nejlépe. ♥


MOVIES l OKJA (2017 l POSTERS

POLL OF THE MONTH # JUNE

1. června 2017 v 15:07 | charlie |  POLL OF THE MONTH
ČERVEN JE TADY! :D A já mám pro vás jako vždy novou anketu POLL OF THE MONTH. Už to chtělo přidat nějaký duel z outfity z akcí a né pořád jen cadids. :D Tak jsem pro vás vybrala dva outfity z roku 2017. :) Už teď se moc těším na výsledky. Hlasovat můžete níže. :)