MY TOP 5

MY TOP 5 l COUPLES

16. července 2017 v 21:01 | charlie

Přichystala jsem si pro vás po 4 měsících další článek do MY TOP 5. Doufám, že vás to ještě neomrzelo, ale mě upřímně tohle docela baví! :D Aspoň to tady trošku oživí, když nejsou žádné novinky. :) Tentokrát mě napadlo udělat top 5 couples, ale né ve smyslu mých pět oblíbených vztahů, které Jake měl. :D Jde spíše o to, že vám tady vypíšu 5 slavných žen, které by se mi líbily po boku Jakea. :D Víceméně jsem v tom už měla nějakou dobu jasno, s kým by se mi tak líbil. :D Do komentářů mi můžete napsat váš názor, nebo s kým by se líbil vám. :) Budu za to ráda. :) Taky nezapomeňte, že mi pořád můžete psát typy.

MY TOP 5 l HAIRCUT

27. února 2017 v 15:50 | charlie

Tak máme tady další MY TOP 5! ♥ Tentokrát jsem vybrala pět účesů, které se mi na Jakeovi líbí, udělat top 5 účesů byl nápad od AshleyInky, kterou můžete znát ze skvělého blogu o Ashley Tisdale. :) Bylo to vážně těžké, protože co vám budu povídat, Jake se mi líbí jak s vlasy, tak bez, jak s vousy, tak bez! :D Ale snažila jsem něco vybrat, nemůžu si pomoct ale mám šílenou slabost pro účes, který měl ve filmu Prisoners (viz. 1 fotka ♥), ten byl vážně skvělý a neskutečně mu to slušelo. Taky se mi moc líbí vlasy jaké má teď, ty delší s rozcuchem. :D Jinak se mi na něm líbí prostě všechno. :) Můžete mi do komentářů napsat, který účes se vám na něm nejvíce líbí. :) A samozřejmě pořád mi můžete dávat typy na TOP 5, budu jen ráda. ♥

MY TOP 5 l OUTFITS

15. února 2017 v 22:00 | charlie
Mám pro vás další článek do rubriky MY TOP 5. Tentokrát je to Top 5 outfitů Jakea, tenhle nápad mi napsala Cara, kterou můžete znát ze skvělého blogu o Barbaře Palvin. Ještě jednou děkuju. ♥ Musím říct, že to opět nebylo nic jednoduchého a hned vám můžu napsat proč! :D Miluju, když se chlap umí hezky oblékat a to u Jakea platí, to je jasné, má skvělý styl oblékání a snad ještě nikdy se nestalo, že by se mi na něm něco vyloženě nelíbilo. Vždycky jsem právě mile překvapená, na to, že je chlap (krásný chlap! :D) se umí i tak skvěle oblékat. :) Mám strašně ráda, když si chlap oblíkne něco v army stylu, nebo nějakou pěknou košili, Jake má tu výhodu, že mu sluší úplně všechno. :) Nebylo to vážně jednoduché, tak jsem vám vybrala pět outfitů, které se mi dost líbí, když kliknete na obrázek, tak se vám outfit zvětší, do komentářů mi můžete napsat, jestli se vám líbí jeho styl oblékání! :)

MY TOP 5 l MOVIES

14. ledna 2017 v 12:22 | charlie
Krásné odpoledne všem. ♥ Novinky zase nejsou žádné tak mám pro vás další TOP 5. :) Tentokrát jsem si to fakt udělala složitě, strašně dlouho jsem se rozmýšlela, já miluju všechny jeho filmy, některé o něco méně a některé více. Top 5 na jeho filmy je opravdu málo. :( :D Ale snažila jsem se! Kdybych mohla tak ještě přidám Prisoners (Zmizení), Everest a můj film od dětství Bubliňák. :D Jinak vám chci moc poděkovat za vaše typy na další TOP 5, jestli vás ještě něco napadá, klidně mi to napiště do komentářů, budu moc ráda! ♥ Taky mi můžete napsat jestli jste některý z těchle filmů viděli, snad se vám to bude líbit. :)

MY TOP 5 l PHOTOSHOOTS

7. ledna 2017 v 14:16 | charlie
Ahoj zlatíčka, dneska po druhé. :D Rozhodla jsem se udělat novou rubriku s názvem MY TOP 5. Rozhodla jsem se protože Jake občas nemá třeba dlouho nějaké novinky a nechci nechávat blog stát. Vždycky si vyberu pět nejoblíbenějších fotek, věcí nebo tak, co se mi od Jakea nejvíce líbí. Vím, že to bude těžké, protože se mi líbí snad vše co se ho týká, ale viděla jsem to nedávno na jedné zahraniční stránce a moc se mi to líbilo. :D Tentokrát jsem si vybrala mých pět nejoblíbenějších photoshootů. :) Příště se můžete těšit na pět nejoblíbenějších filmů, kde Jake hrál. :) Kdyby měl někdo nápad na dalších MY TOP 5, budu moc ráda, když mi to napíšete do komentářů. ♥ Snad se vám tohle bude líbit a bavit vás to. :)
 
 

Reklama