NEWS

LA TIMES: JAKE GYLLENHAAL & OTHERS TALK INSIDE HOLLYWOOD

26. listopadu 2017 v 14:45 | charlie

Díky LOS ANGELES TIMES 'ENVELOPE' se začátkem měsíce setkali známé mužské osobnosti. Muži dnešního Hollywoodu. Herci se setkali nejen kvůli tomu aby se společně pobavili o filmovém průmyslu, ale samozřejmě diskutovali i o jiných věcech. Sešli se herci, kteří si v tomto roce zahráli ve velkých filmech.
Řeč je o hercích jako je - James Franco ("The Disaster Artist"), Timothee Chalamet ("Call Me Your Name"), Gary Oldman ("Darkest Hour"), Jeremy Renner ("Wind River"), Hugh Jackman ("The Greatest Showman") a samozřejmě Jake Gyllenhaal ("Stronger").
- Herci se svolali, aby společně hovořili o své práci a také o tom, jaké to je být mužem Hollywoodu v době, kdy jsou skoro denně hlášeny skandály sexuálního zneužití.
"Je to zmatený čas. Každý se pokouší pochopit, co to má všechno znamenat." řekl Gyllenhaal.
"Cítím, že jako nejdůležitější věc, kterou jsem v tomto časovém období objevil, je především poslouchat."

Právě díky tomuhle setkání skvělých herců se objevily dvě fotografie přímo z "kulatého stolu", kde o všem společně diskutovali. Ale to není všechno! Objevil se také photoshoot, který je naprosto parádní, Jake je na něm rozkošný. ♥ Taky se mi moc líbí ta společná fotografie. Co vám? Užívejte neděli. ♥

PHOTOSHOOTS l 2017 l LOS ANGELES TIMES 'ENEVELOPE'

NEWS l 7TH SEASON OF "ACTORS ON ACTORS"

13. listopadu 2017 v 21:03 | charlie

Kate Winslet, Gal Gadot, Hugh Jackman & Jake Gyllenhaal jsou jen některé z hvězd, které se zúčastnili seriálu Variety a PBS SoCal KOCE sedmé série "Variety Studio: Actors on Actors".

"Actors on Actors" nabízí exkluzivní individuální konverzace s nejlepšími talenty z nejpamátnějších filmů roku, které se očekávají v této oceňované sezóně. Klipy z rozhovorů budou k dispozici na adrese variety.com koncem listopadu. Plné epizody nové sezóny budou vysílány od 2. ledna do 4. ledna 2018 v 19 hodin na PBS SoCal KOCE.
"Variety Studio: Actors on Actors" nabízí divákům a posluchačům vzácný pohled na život a kariéru nejvýznamnějších talentů v zábavním průmyslu.

NEWS l JAKE TO BE HONORED AT HFA

28. října 2017 v 12:15 | charlie

ANO ANO. Nádpis mluví za vše! Jake Gyllenhaal a Kate Winslet jsou poslední hvězdy, které mají být oceněny na Hollywood Film Awards.
Dick Clark Productions ve středu oznámili, že Winslet získá cenu hollywoodské herečky za její práci ve filmu Woodyho Allena "Wonder Wheel" a Gyllenhaal obdrží cenu za jeho výkon ve filmu "STRONGER", kde ztvárnil Jeffa Baumana, který přežil bombardování na bostonském maratonu.
Předávání cen bude moderovat James Corden, jedná se o 21ročník Hollywood Film Awards, který vyznamenává nejprestižnější filmy a herce. Předávání cen se bude konat v Beverly Hilton v Beverly Hills, Kalifornie už v neděli, 5.listopadu 2017!
Mám obrovskou radost, Jakeovi strašně moc gratuluju. ♥

'ETERNITY' BY CALVIN KLEIN

22. října 2017 v 12:21 | charlie

Na začátku října jsem vás informovala o tom, že se Jake Gyllenhaal stal společně s modelkou Liyou Kebede tváři nové kampaně vůně 'ETERNITY' od Calvina Kleina. Článek si můžete přečíst tady.
Před dvěma dny se konečně dostala ven reklama k vůni. Jestli jste připravení na vrchol rozkošnosti a nádhery, tak se níže na video podívejte! Musím říct, že jsem se na to musela podívat několikrát za sebou, je to neskutečně povedené a krásné. ♥ Vážně se jím to povedlo, všichni tři jsou v reklamě fakt báječní, a Jake jednou bude opravdu skvělý otec. ♥ Věřím, že i vám se tahle krásná reklama bude líbit. :)
Mimo to se objevily i dvě pěkné fotografie z natáčení. Budu ráda, když mi do komentářů napíšete váš názor. ♥JAKE AND CALVIN KLEIN CAMPAIGN

8. října 2017 v 16:50 | charlie

Zdá se, že si Jake může do životopisu připsat další titul: MODEL! Herec Jake Gyllenhaal byl 5tého října 2017 vyhlášen jako nová tvář celosvětové kampaně pro vůni - Calvin Klein Eternity. Já vám přináším exkluzivní fotografii pro tuhle kampaň, na které můžete Jakea vidět společně s modelkou - Liya Kebede a čtyřletou Leilou. Kampaň nafotila uznávaná fotografka Willy Vanderperr. Už tento měsíc by měli v televizích začít dávat reklamu na tuhle vůni, které bude Jake samozřejmě součástí. Kampaň by měla být zaměřená na romantiku, lásku, intimitu.
Eternity byla vypuštěna v roce 1988 Calvinem Kleinem a získala cenu za nejúspěšnější vůni žen v roce 1989 FiFi Awards. Vůně má nádech mandarinky, jantaru a santalového dřeva. Mezi minulé známé tváře, které byli součástí kampaně patří například: Kate Moss, Margot Robbie, Ed Burns, Kendall Jenner...
Mě tohle strašně moc překvapilo a potěšilo, Jake se do téhle kampaně hodí, jsem z toho vážně nadšená. ♥ Níže si můžete prohlédnout tuhle skvělou fotografii, která se vážně povedla, je úplně nádherná! ♥


NEWS l STRONGER PREMIERE IN HOSPITAL

30. srpna 2017 v 16:10 | charlie

Americká premiéra "STRONGER", film o bombardování na bostonském maratonu se nebude konat ve vyzdobeném divadle v New Yorku, Los Angeles nebo dokonce ani v Bostonu. Místo toho bude mít očekávaný film - díky kterému má Jake Gyllenhaal šanci na nominaci na Oscara - premiéru 12. září 2017 v nemocnici v Charlestownu, kde byl ošetřen Jeff Baumann a dalších 31 lidí, kteří byli kvůli bombardováni zraněni. "Je důležité, abychom byli v tom prostoru" říká režisér "Stronger" David Gordon Green.

Je to skvělá zpráva, je to navíc moc pěkné gesto. Premiéra v nemocnici, bude to o to více silnější pro všechny. Já už se na film nemůžu dočkat, už teď je mi jasné, že to Jake opět zahrál bravůrně a neskutečně bych si přála aby Oscara konečně získal! Strašně si to zaslouží, na film se taky moc těším. Taky doufám, že se z téhle premiéry objeví nějaké fotografie. :)

NEWS l STRONGER AT THE TORONTO FILM FESTIVAL

5. srpna 2017 v 11:36 | charlie

Ahoj všichni! ♥ Moc se omlouvám, že jsem delší dobu nic nepřidala, ráda bych něco přidávala, ale bohužel se po Jakeovi slehla zem, nejspíše je zavalen prací a pořád natáčí film "The Sisters Brothers". Ale objevila se alespoň jedna malá novinka! Oznámilo se, že film "STRONGER" bude mít světovou premiéru na mezinárodním filmovém festivalu v Torontu. Premiéra je naplánovaná na 8. září 2017. Generální ředitel společnosti Bary Films - Gary Michaels Walters očekává, že se Jake Gyllenhaal festivalu zúčastní. Já moc doufám, že ano, alespoň by byly nějaké nové fotky. :) Mějte krásnou sobotu. ♥

STRONGER l STILLS + TRAILER

27. června 2017 v 20:39 | charlie

Ahojky. ♥ Tak konečně jsem zpátky úplně a už můžu přidávat články. :) Jako první mám pro vás takovou nejžhavější novinku - určitě hodně z vás už to ví. :) Před pár dny se konečně objevil oficiální trailer k filmu "STRONGER", na který se neskutečně těším, už jenom proto, že je to podle skutečné události a takové filmy patří k mým nejoblibenějším. :) Z traileru jsem nadšená, určitě pro mě tenhle film nebude zklamáním, bude to dost silné. Jake to určitě zahrál bravůrně jako vždy. ♥ Taky se objevily tři nové stills fotografie k filmu. :) Co na trailer říkáte vy? :)


MOVIES l STRONGER (2017) l STILLS

OKJA l OFFICIAL TRAILER

18. května 2017 v 20:48 | charlie
A JE TO TADY! ♥ Objevil se oficiální trailer k filmu "OKJA", který bude mít premiéru 28. června 2017! Já jsem z toho naprosto nadšená, to herecké obsazení, to provedení a nápad je úžasný. Konečně se objevil delší a obsáhlejší trailer v kterém vidíme o čem film bude. :) Jen škoda, že tam nebyl Jake vícekrát, ale lepší než nic přece. :D Fakt se hrozně těším, bude to rozhodně zajimavý film. Užijte si trailer, pokud jste ho už neviděli, a mějte se krásně. ♥

NEWS l THE SISTERS BROTHERS

18. dubna 2017 v 22:51 | charlie

Mám pro vás úžasnou novinku, tedy nevím, jestli vás to potěší tak, jako mě, ale snad ano! :D Objevila se úžasná a oficiální zpráva. V únoru jsem vám psala o novém projektu (filmu) - "THE SISTERS BROTHERS" - menší info o filmu naleznete ZDE. K hercům, kteří budou ve filmu hrát - Jake Gyllenhaal, Joaquin Phoenix & John C. Reilly se přidá další skvělý herec a to je - Riz Ahmed, který si už s Jakem zahrál a to v naprosto skvělém filmu "Nightcrawler" (Slídil). :) Vážně mě tahle zpráva potěšila, protože vidět ty dva zase společně v jednom filmu bude skvělé! :) Doufám, že se nám už co nejdříve budou objevovat další informace o filmu, popřípadě nějaké fotky z natáčení. :D

NEWS l 'OKJA' TO PREMIERE AT THE 70TH CANNES FILM FESTIVAL

15. dubna 2017 v 11:13 | charlie

Ano, ano, nádpisek mluví za vše! :D Netflix se konečně dostal do Cannes. Oficiální výběr pro 70. ročník filmového festivalu v Cannes bude zahrnovat dva Netflix filmy: monster film "OKJA" od uznávaného jihokorejského režiséra Bong Joon-ho a film "The Meyerowitz Stories" s Adamem Sandlerem od režiséra Noah Baumbach. Oba filmy se v Cannes budou promítat. Filmový festival bude trvat od 17. května 2017 do 28. května 2017. Na internetu jsem četla, že by se festivalu měl zúčastnit jak Jake Gyllenhaal tak jeho filmový kolegové jako jsou - Lily Collins, Tilda Swinton & Paul Dano. Tahle zpráva mě neskutečně potěšila! :) Na film se strašně těším, ještě k tomu, když v něm bude Jake hrát se skvělou Lily a opět s talentovaným Paulem. :) Taky se strašně těším na fotky z Cannes! :)

LIFE l CAST Q&A - VIDEO

7. března 2017 v 18:11 | charlie

Krásný večer všem. ♥ Myslím, že potěším hlavně děvčata! :D Konečně se nám poštěstilo a můžeme vidět Jakea & Ryana Reynoldse společně ve videu kvůli filmu "LIFE". Objevilo se totiž krátké video s hlavními herci filmu - Jake Gyllenhaal, Ryan Reynolds a Rebecca Ferguson. Tihle tři odpovídali na otázky. Je to vážně kratičké video, ale rozhodně stojí za to! Myslím, že se u toho i trošku pobavíte. :) Mě video udělala obrovskou radost, je skvělé je takhle vidět a ještě k tomu jak to všem sluší a jsou usměvaví. Moc doufám, že se pak bude objevovat hodně akcí kvůli filmu "Life". A jestli ano, rozhodně se máme na co těšit. :D ♥

OKJA l FIRST TEASER

3. března 2017 v 19:23 | charlie
Ahoj všichni. ♥ V prvé řadě bych se vám moc chtěla omluvit, že teď nejsem moc aktivní a neobíhám, ale ve středu jsem nastoupila do práce, chodila jsem docela pozdě domů, tak pak jsem neměla chuť, ale budu se snažit, aby to bylo lepší. :( ♥ Novinek pořád moc není, teda až na fotky s fanoušky, kterých je strašně moc a ani nevím, jestli je přidám, možná jestli bude pak novinkové ticho! :D Ale objevila se úplně první ukázka k filmu "OKJA", kde Jake hraje, na ten film jsem strašně moc zvědavá, sice ukázka až tak moc neukázala a ani v ní není Jake, tak vám jí sem stejně dám, když se ho to týká. :) Podle mě to bude zajimavý film, doufám, že se co nejdříve objeví další ukázka, kde už bude i Jake. :) Přeju vám všem krásný a pohodový pátek. ♥

NEWS l JAKE A "THE SISTERS BROTHERS"

11. února 2017 v 15:55 | charlie

MÁM PRO VÁS ÚŽASNOU ZPRÁVU! ♥ Jake bude natáčet další film, páni, to je neskutečné, on se vážně nezastaví, má toho tolik, že ho obdivuju, jak to může všechno pořád stíhat. :) Rok 2017 & 2018 bude nejspíše nabitý jeho filmy a mě to rozhodně vůbec nevadí, ale naopak, mám neskutečnou radost! :) Na internetu se objevila zpráva o tom, že si Jake zahraje ve filmu "THE SISTERS BROTHERS", má to být zfilmováno podle stejnojmenné knihy, kterou napsal Patrick Dewitt v roce 2011. Film bude režírovat Jacques Audiard. Jake by si měl zahrát po boku herců jako je Joaquin Phoenix a John C. Reilly. Děj se bude odehrávat v Oregonu v roce 1851. Příběh sleduje dva bratry Eli & Charlie Sisters, kteří jsou najmutí na to, aby zavraždili údajného zloděje. Natáčet by se mělo začít tohle léto a film by měl vyjít v roce 2018. Budu vás postupně informovat. :) Taky z toho máte takovou radost jako já? Filmu s Jakem není nikdy dost! :D ♥

SITPWG l JAKE ZPÍVÁ "FINISHING THE HAT"

9. února 2017 v 20:00 | charlie

ACHJO ♥, tomu se říká vážně dokonalost. :D Nejen, že je Jake neskutečně talentovaný herec, ale má i krásný hlas. ♥ Už jsem nějaké jeho videa, kde zpívá viděla, ale tohle je vážně dost povedené! :) Objevily se dvě fotografie + video ze zkoušky na vystoupení "SUNDAY IN THE PARK WITH GEORGE", jedná se o zkoušku, kde Jake zpívá písničku "Finishing The Hat". Vážně se na to video podívejte, je neskutečné kolik dal do té písničky emocí a jak se do ní vcítil. Vážně parádní, pustila jsem si to už několikrát. :D To video mi příjde úplně jako nějaký videoklip, fakt super! :D Jake ve videu vypadá navíc strašně krásně, moc mu to sluší. ♥ On je prostě jeden velký talent. :) Pak mi můžete napsat, jak se to líbí vám, budu ráda. :)


THEATER PRODUCTIONS l SUNDAY IN THE PARK WITH GEORGE (2017) l JAKE SINGING "FINISHING THE HAT" (REHERSALS - BTS)

LIFE l NEW TRAILER

6. února 2017 v 23:00 | charlie

JUPÍÍÍÍÍÍ. ♥ Na internetu byl zveřejněn druhý oficiální trailer k filmu "LIFE". Ten první už jsem vám tady předtím dávala, teď se můžete podívat na druhý - nový, který je obohacen. Já měla úplně husí kůži, když jsem se na něho dívala! :D Vypadá to vážně úžasně a já se nemůžu dočkat. Takové filmy prostě můžu. :) V Americe bude mít film premiéru už 24. března 2017, jsem zvědavá, kdy to bude u nás, pořád to sleduju, až budu vědět, určitě vám to tady napíšu. :) Co říkáte na druhý trailer a chystá se někdo z vás na to taky do kina? :)

JAKE NESOUHLASÍ S NOMINACEMI NA OSCARA

28. ledna 2017 v 14:08 | charlie

Jake Gyllenhaal vysílá podporu pro svého přítele a herce Ryana Reynoldse, poté, co ani jeden z nich nezískali tento rok nominaci na Oscara.

Ryan doufal, že získá nominaci za film "Deadpool", zatímco Jake byl považován za silného uchazeče za jeho práci ve filmu "Nocturnal Animals". Jake se otevřel a řekl, proč si myslí, že si Ryan zaslouží nominaci, řekl to během nedávného Q&A po projekci filmu "Nocturnal Animals" v NYC. Fotky z akce ZDE.
"Ryan Reynolds v Deadpool" tohle Jake řekl, když se ho zeptali, kdo byl odbyt v nominacích na Oscara. "Celou dobu mluvíme o brilantních výkonech, víte, že jsem zastáncem herců, kteří do svých rolí dají všechno. Pak se podívám na Ryana Reynoldse v Deadpool a říkám si: Tohle nemůže předvést nikdo jiný kromě jeho. To je opravdu přirozený on. Jako umělec se několik let snaží příjít na to, jak to dostat ven a teď to můžeme vidět na obrazovce. A to je skvělé."

Jak jistě víte, Jake & Ryan spolu hrajou v připravovaném filmu "Life", který bude mít premiéru už v březnu 2017. :)

MICHAEL SHANNON NOMINOVÁN NA OSCARA

24. ledna 2017 v 21:34 | charlie

Myslím, že asi už každý viděl nominace na Oscara, co na to říkáte? Já jsem upřímně docela zklamaná, čekala jsem, že film "Nocturnal Animals" bude mít teda větší úspěch, podle mě to je strašně skvělý, dobře zpracovaný film s úžasným hereckým obsazením, vážně mě to dost zklamalo, no, nic s tím neudělám. :D Nocturnal Animals dostal jedinou nominaci - respektivě herec Michael Shannon byl nominovaný za svůj herecký výkon, v NA si zahrál šerifa jménem Bobby Andes. Jsem vážně ráda, že aspoň něco, držím mu samozřejmě palce, protože byl ve filmu skvělý. :)

JAKE & JESSICA CHASTAIN V THE DIVISION

24. ledna 2017 v 17:00 | charlie

Ahoj všichni! Možná si někteří z vás pamatují, že někdy v srpnu jsem vám psala trošku informací o připravovaném filmu s názvem "The Division". Teď se objevilo informací o trošku více. :) Film je inspirovaný videohrou "The Division", která vyšla v roce 2016 a jejím autorem je Tom Clancy. Režisér Stephen Gaghan má tuhle videohru rád a tak se rozhodl, že jí zfilmuje. V hlavní roli bude jak jinak, než Jake Gyllenhaal po boku herečky Jessicy Chastain.New Yorkem se přežene zdrcující pandemie a všechny základní služby selžou. Během několika dnů společnost bez jídla a vody upadne do chaosu. Tehdy je aktivována tajná jednotka soběstačných taktických agentů s názvem The Division. Na první pohled vedou běžné životy mezi námi, dokážou však operovat na vlastní pěst, když všechno ostatní selže. Během boje proti úpadku společnosti se agenti ocitnou uprostřed velké konspirace a musí bojovat nejen proti účinkům lidského viru, ale i proti vzrůstající hrozbě lidí, kteří jsou za něj zodpovědní.

Nevím, jak vy, ale já se na film už dost těším, bude to podle mě dobře zpracováno. :)

BAFTA AWARDS 2017 NOMINATIONS

12. ledna 2017 v 17:07 | charlie

Ahoj ahoj! Objevily se na internetu nominace k EE BRITISH ACADEMY FILM AWARDS - BAFTA 2017. Krasavec Jake Gyllenhaal je nominovaný v kategorii "Leading Actor" díky filmu "Nocturnal Animals". Film je celkově nominovaný v 9 kategoriích, níže jsem vám něco málo dala. :) Já doufám, že se usměje štěstí a Jake vyhraje ♥ nebo alespoň i nějaká ta cena pro "Nocturnal Animals". :) Výsledky budeme vědět už 12. února 2017 předávání se bude konat v Royal Albert Hall v Londýně! Už teď se moc těšm na fotografie. :)

Arrival, Denis Villeneuve
I, Daniel Blake, Ken Loach
La La Land, Damien Chazelle
Manchester By The Sea, Kenneth Lonergan
Nocturnal Animals, Tom Ford

Andrew Garfield, Hacksaw Ridge
Casey Affleck, Manchester By The Sea
Ryan Gosling, La La Land
Viggo Mortensen, Captain Fantastic

Aaron Taylor-Johnson, Nocturnal Animals
Dev Patel, Lion
Hugh Grant, Florence Foster Jenkins
Jeff Bridges, Hell Or High Water
Mahershala Ali, Moonlight

VARIETY / LONDON FILM CRITICS' CIRCLE NOMINATIONS

22. prosince 2016 v 19:06 | charlie

Ahoj všichni! Na internetu se objevily nominace k VARIETY / LONDON FILM CRITICS' CIRCLE NOMINATIONS. Úžasný Jake Gyllenhaal byl nominovaný v kategorii herec roku díky filmu "Nocturnal Animals"! :) Už teď mu moc držím pakce a doufám, že se usměje štěstí, moc bych mu to přála. ♥ Vítězové budou vyhlášení 22. ledna 2017 na výročním udílení cen v May Fair Hotel v centru Londýna. Doufám, že se objeví i nějaké fotografie. :)

Casey Affleck, "Manchester by the Sea"
Adam Driver, "Paterson"
Andrew Garfield, "Hacksaw Ridge"
Peter Simonischek, "Toni Erdmann"

HAPPY BIRTHDAY, JAKE!

19. prosince 2016 v 0:20 | charlie

Před 36lety se v Los Angeles narodil talentovaný, milý a charismatický herec JACOB BENJAMIN GYLLENHAAL. Páni, nemůžu uvěřit tomu, že už je Jakeovi 36 let.. ještě si živě pamatuju, když jsem jako malá viděla Bubliňáka a zamilovala se do něho! :D Nevím, ani, kde začít. Jsem neskutečně ráda, že jsem si konečně založila o něm blog. Neskutečně mě baví dozvídat se o něm víc a víc věcí, hledat novinky a pozorovat, jak se vyvijí jeho nové filmy a jak se sám Jake mění. :) Sice už jsem kdysi o něm blog měla - asi v roce 2010 - 2011? Ale to moc nepočítám. :D Jake je pro mě PÁN herec, který toho dokázal za svůj život opravdu hodně a nikdy mě nepřestane bavit, protože jsem si jistá, že toho ještě hodně dokáže. Věřím tomu, že jednou získá Oscara, on by si to zasloužil. :) Samozřejmě miluju i jeho osobnost, jak je milý, laskavý a pomáhá lidem. ♥ O vzhledu ani mluvit nemusím.. to je prostě pro mě nádhera! :D :D Ještě se nestalo, že by mě nějaký film s ním nebavil, ale naopak, jsem vždycky nadšená. :) On se s tím talentem prostě narodil. Jsem moc ráda, že nekývne na každý projekt, ale bere filmy, které jsou jiné, než ostatní. :)


Jake je pro mě vážně úžasný člověk. Zbožňuju, jak je vždycky vtipný a pozitivně naladěný, pak to přenese i na mě. :D Kdyby tady o něm měla psát ještě dále, tak by to bylo na hoooooodně dlouho! :D Tak to teda ukončím.. přeju mu k narozeninám jenom to nejlepší, ať pořád zůstane takový jaký je a ať se mu daří jak v osobním i hereckém životě!


2016 SAN DIEGO FILM CRITICS SOCIETY'S AWARD NOMINATIONS

10. prosince 2016 v 19:10 | charlie

Tak se ještě hlásím, protože před několika hodinami byli zveřejněny filmy a osobnosti, které jsou nominované na "2016 SAN DIEGO FILM CRITICS SOCIETY". Jsem mile překvapená, že má film "Nocturnal Animals" takový úspěch, ale já to tak docela čekala, je to vážně skvělý film! :) Jake byl samozřejmě díky filmu nominovaný v kategorii Best Actor. Moc moc držím palce, aby to vyhrál, zaslouží si to za herecký výkon, který ve filmu předvedl! :) Níže se můžete podívat na další kategorie, které se týkají "Nocturnal Animals". :) Myslím si, že v nějaké kategorii film určitě vyhraje! :)

HELL OR HIGH WATER
LA LA LAND
MANCHESTER BY THE SEA
MOONLIGHT
NOCTURNAL ANIMALS

Barry Jenkins, MOONLIGHT
Damien Chazelle, LA LA LAND
David Mackenzie, HELL OR HIGH WATER
Kenneth Lonergan, MANCHESTER BY THE SEA
Tom Ford, NOCTURNAL ANIMALS

Adam Driver, PATERSON
Casey Affleck, MANCHESTER BY THE SEA
Chris Pine, HELL OR HIGH WATER
Joel Edgerton, LOVING
Ryan Gosling, LA LA LAND
Viggo Mortensen, CAPTAIN FANTASTIC

Aaron Taylor-Johnson, NOCTURNAL ANIMALS
Ben Foster, HELL OR HIGH WATER
Jeff Bridges, HELL OR HIGH WATER
Mahershala Ali, MOONLIGHT
Michael Shannon, NOCTURNAL ANIMALS

Blu Murray, SULLY
Jake Roberts, HELL OR HIGH WATER
Joan Sobel, NOCTURNAL ANIMALS
Joe Walker, ARRIVAL
Tom Cross, LA LA LAND

Bradford Young, ARRIVAL
Giles Nuttgens, HELL OR HIGH WATER
James Laxton, MOONLIGHT
Linus Sandgren, LA LA LAND
Seamus McGarvey, NOCTURNAL ANIMALS

Anna Rackard, LOVE & FRIENDSHIP
David Wasco, LA LA LAND
Jean Rabasse, JACKIE
Jess Goncher, HAIL, CAESAR!
Patrice Vermette, ARRIVAL
Shane Valentino, NOCTURNAL ANIMALS

20th CENTURY WOMEN
HELL OR HIGH WATER
HIDDEN FIGURES
MOONLIGHT
NOCTURNAL ANIMALS

NEWS l 100 SEXY & HOTTEST MAN 2017

7. prosince 2016 v 15:07 | charlie

Ahoj zlatíčka. ♥ GLAMOUR MAGAZÍN vyhlásil 100 nejvíce sexy a nejpřitažlivějších mužů roku 2017. Samozřejmě, že se do této stovky dostal i Jake Gyllenhaal. Ale možná vás to překvapí jako mě, Jake je až na 77 místě. :O No, byla jsem z toho docela překvapená, myslím si, že zrovna on by se mohl dostat klidně do první desítky, ale co už, je pravda, že každý má jiný vkus. :D (já bych ho samozřejmě dala na první místo :D). První místo obsadil herec Jamie Dornan, což některé možná nepřekvapí. Celý seznam mužů si můžete přečíst ZDE. Mějte krásný den. ♥


NEWS l JAKE V GOOD MORNING AMERICA

6. prosince 2016 v 19:37 | charlie

Ahoj všichni! Objevila se vážně skvělá novinka. Krasavec Jake Gyllenhaal by se měl v pátek (9. prosince 2016) zúčastnit pořadu GOOD MORNING AMERICA. Dalším hostem bude herečka Jennifer Aniston. Strašně moc mě tahle zpráva potěšila, protože to vypadá nadějně, že by se pak mohly objevit nějaké ty fotografie nebo videa - lépe by bylo, kdyby se objevilo obojí! :D Tak musíme doufat, když teď byla od novinek a nových fotek docela dlouhá pauza. Těšíte se tak jako já? ♥ Více informací ZDE.
 
 

Reklama