SITE INFO

IT'S TIME...

5. prosince 2017 v 17:35 | charlie
Ahoj všichni,
fuu, ani nevím, kde začít..Ale jsem další. Už nad tím přemýšlím pár měsíců, akorát jsem nedostala odvahu, až teď. Uvědomila jsem si.. možná to bude znít blbě.. ale blog je závazek. Pro mě to byl samozřejmě i koníček, odpočinek, blogovala jsem s radostí a chutí, hlavně díky Jakeovi, který pro mě bude prostě navždy platonická láska a ten nejlepší herec, človek. ♥ Ale tak nějak mi došlo, že už mám i jiné priority, starosti, zájmy. Příjdu z práce domů a mám dost povinnosti, blog je šílený žrout času, teda ale aspoň pro mě to tak bylo. Sedla jsem si k noťasu v pět a skončila jsem třeba v osm, než jsem přidala články, obešla blogy ostatních. :( Poslední dobou jsem si říkala, jestli mi to za to stojí.. tolik času věnovat něčemu jako je internetová stránka, žijeme přece jednou a jak kdysi napsala Vera na svůj blog (evanschris), který jsem ráda navštěvovala - "život je příliš krátký na to, abychom ho trávili sledováním života druhých". V tomhle měla naprostou pravdu a já to konečně pochopila. Bloguju dobrých 12 let, samozřejmě s přestávkami a s vystřídáním různých blogů. Blog mi hodně dal, ale taky vzal. Je třeba se zaměřit na realitu, i když jsem ráda před ní utíkala právě díky blogování. Ale tohle čeká každého z nás, jen na to každý musí dojít sám. :) Bude mi 22 let, vím, že tady takový věk nemám jediná, prostě už není ten čas, který jsem měla, když jsem ještě chodila na střední. Navíc už bydlím sama, takže těch povinností mám ještě více. :( Lhala bych, kdybych tvrdila, že mi to nebude chybět, ale všechno má svůj konec. :)


Je mi to vážně líto, doufám, že mě pochopíte. Poznala jsem díky blogu o Lucy a o Jakeovi strašně fajn lidi. Vždycky jste mi psávali moc pěkné komentáře, díky kterým jsem měla chuť blogovat a snažit se vést kvalitní blog. Určitě vám patří velké díky! ♥ Nechtěla jsem to tady nechat jen tak stát a nedat vám vědět, je fér, abych řekla, jak to mám. Kdo ví.. třeba to moc dlouho nevydržím a budu se chtít na blog vrátit, určitě bych se vrátila tady, o jiné celebritě by mě blogovat nebavilo. :) Samozřejmě bych dala vědět. Ale i teď, jak se blíží Vánoce, nevím, kde jako první skočit. :( Nevím, co více psát, je to pro mě těžké, po tolika letech s tím seknout.. :) Hlavně se mějte všichni krásně, užijte si Vánoce ve zdraví, s rodinou. Taky Nový rok. ♥ Ať se vám všem splní to, co jste si vždycky přáli.

Budete mi chybět.
vaše charlie. ♥

NAROZENINY BLOGU - OZNÁMENÍ

6. července 2017 v 22:41 | charlie

Ahoj, ahoj všichni! :) Tohle je takový informativní článek, jak už jsem vás jednou informovala, tak 22. července oslaví tenhle blog své první narozeniny a já se rozhodla poprvé udělat k narozeninovém programu i soutěž o cenu. :) Měla jsem to naplánováno všechno na toho 22. července, ale musím to udělat dříve, protože se pak budu stěhovat a nevím, jak to budu mít s časem, tak nechci abych to pak musela zrušit, kvůli toho budu pořádat soutěž i narozeniny tenhle víkend, doufám, že vás to potěší a že - pokud budete mít čas - se zúčastníte, byla bych moc ráda. :) Udělám to tak, že soutěž spustím už zítra a vyhlášení bude právě toho 22. července. :) Takže budete mít čas se zapojit. Narozeninový program spustím v sobotu (8. července) a vyhlášení dne bude buď ještě v ten den, nebo až v neděli, podle toho, kolik se vás toho zúčastní, proto to možná nechám do neděle běžet. :) Tak doufám, že nejste naštvaní. Cena bude DVD filmu SOUTHPAW (BOJOVNÍK). Níže uvidíte program, snad se vám to bude líbit! :)

PROGRAM 7. ČERVENCE 2017:

PROGRAM 8.ČERVENCE 2017:
8. MOŽNÁ VYHLÁŠENÍ (19:30)


Kdo by chtěl, může blog podpořit pozvánkou! :) (Děkuji všem, kteří si to někam na blog dají. ♥ A ještě jednou moc děkuji Naye za skvělé pozvánky a obrázky k narozeninám blogu. ♥)

VYSVĚTLENÍ

24. června 2017 v 23:51 | charlie

Ahoj, ahoj, ahoj.. ani nevím, kde začít, chtěla jsem se vám moc omluvit, že jsem skoro měsíc nic nepřidala a ani se neozvala. Měla jsem toho teď strašně moc, jak v práci, tak v osobním životě, neměla jsem na blog vůbec pomyšlení a ani bohužel čas. :( Vím, že jsem slíbila soutěž, a tu mám taky pořád v plánu, akorát jí budu muset zrealizovat příští měsíc, tudiž na narozeniny blogu, snad se nezlobíte. Doufám, že jste si mě nesmazali z affilates, nemám ještě s blogem v plánu končit, přece jenom pro Jakea budu mít slabost pořád (♥) :D a ještě k tomu ho v tomhle roce čeká dost filmů na které se nemůžu dočkat, takže se beztak bude objevovat dost novinek. :) Sice už asi nebudu aktivní jako jsme byla doteď, řeším teď dost věcí, ale u blogování si vždy tak nějak odpočinu. :) To je asi vše, co jsem vám chtěla sdělit, už si připravuju nějaké články. :)

VYHODNOCENÍ KONTROLY AFFILATES

15. ledna 2017 v 20:45 | charlie

Zlatíčka, jen jsem vám chtěla napsat, že už jsem uzavřela kontrolu a náběr affilates :D a tak udělala rovnou i nový seznam mých spřátelených stránek, který naleznete ZDE. Jsou tam zapsáni všichni, kteří se zapsali do kontroly i mé nové affilates. :) Chtěla bych poděkovat všem, kteří se zapsali. ♥ Tak doufám, že už hoodně dlouho - nejlépe nikdy, už žádná kontrola nebude. :D Tak to je asi vše, zítra se můžete těšit na jednu novou fotografii, která se objevila. :) Krásný večer všem. ♥

HAPPY NEW YEAR ♥

1. ledna 2017 v 7:00 | charlie

Zlatíčka, tak tady máme NOVÝ ROK, ještě si živě pamatuju minulý konec roku, šílené! :D Doufám, že jste si všichni "včerejší" silvestr užili, jak nejvíce jste mohli - jak už s rodinou, nebo přáteli. :) Tenhle článek je přednastavený, nevěděla jsem, jestli budu po silvestru použitelná, tak jsem to radši sepsala dříve. :D :D Chtěla bych vám všem popřát jenom to nejlepší do nového roku, ať je rok 2017 lepší, než ten předešlý. :) Ať se vám všem v tomhle roce daří ve všech směrech a vstoupíte do něho správnou nohou. ♥ Do komentářů mi můžete napsat - jestli chcete - jak jste strávili silvestr a jak jste si ho užili, budu ráda. :)

MERRY CHRISTMAS ♥

24. prosince 2016 v 7:00 | charlie

Ahoj zlatíčka moje. ♥ Je neskutečné, jak ten čas letí, pořád mi tak nějak nedochází, že jsou dnes Vánoce. :D Nevím, jestli to je tím, že není žádný sníh, nebo tím, že stárnu, kdo ví. :D Snad je to ta první varianta! :D Vlastně ani minulý rok u nás nebyl sníh. Doufám, že si dnešní den užijete pěkně s rodinou, kamarády v pohodlí domova, v teple a hlavně bez starostí. :) Chtěla bych vám všem popřát krásné Vánoce. ♥ Vždyť přece nejde ani tak o ty dárky, ale o tu pohodu, štědrost a radost. :) Dneska všechny starosti hoďte za hlavu a odpočívejte, buďte na sebe hlavně hodní, nevím, jak vy, ale já už se moc těším na večeři, snad to rychle uteče. :D Taky vám chci moc poděkovat, že můj blog navštěvujete a píšete milé komentáře, vždycky mě to moc potěší. ♥

KONTROLA + NÁBĚR AFFILATES (KONEC)

15. prosince 2016 v 21:21 | charlie

Krásný večer všem. ♥ Jak jste si někteří všimli článku na mém druhém blogu ZDE, tak jsem se rozhodla nechat si jen jeden blog, dva mi brali strašně hodně času, blog o Jakeovi mě baví upřímně více, protože je to moje srdcovní záležitost o něm blogovat a chci se tomuhle blogu věnovat více, doufám, že se nezlobíte, ale neměla jsem na vybranou. :( Proto si chci udělat pořádek v affilates, popřípadě nabrat affilates z blogu o Lucy (teda, pokud bude někdo mít zájem). Taky si chci udělat pořádek tady na blogu a všechno poupravit. :) Je to tady první kontrola affilates (doufám, že i poslední - nemám to ráda). Tak snad to pochopíte. Budu ráda, když se zapíšou jenom lidi, kteří opravdu mají zájem a rádi můj blog o Jakeovi navštěvují. :)

Kdo chce spřátelit, stačí napsat do komentářu jenom tohle:


OFICIÁLNÍ OTEVŘENÍ JAKE-GYLLENHAAL.BLOG.CZ

27. července 2016 v 11:34 | charlie

Ahoj, chtěla bych tě oficiálně přivítat na blogu jake-gyllenhaal.blog.cz. Někteří z vás mě možná znáte z blogu o Lucy Hale, kde v žádném případě nehodlám skončit. Nevím, kde bych měla začít.. :D Jakea zbožňuju už asi od svých "mladých" let, zamilovala jsem si ho díky filmu "Bubliňák", který znám díky dětství nazpaměť a moc ráda i teď se na něho ještě podívám. :D Už jsem za můj život viděla skoro celou jeho filmografii, je to bez pochyb můj úplně nejlepší herec, obdivuju ho za to, kolik rolí a jakých rolí už dokázal zahrát, co všechno je pro herectví schopen udělat. Musel hrát gaye v úspěšném filmu "Zkrocená hora", musel si několikrát nechat narůst dlouhé vlasy (Princ z Persie, Everest), musel brutálně zhubnout kvůli filmu "Slídil", který zbožňuju, skvěle vymyšlený film, pak musel zase nabrat a učit se box kvůli filmu "Bojovník", který je taky úžasný! ♥ Nicméně, co si budeme nalhávat, Jake je neuvěřitelný sympaťák - že Andie? :D ♥ Už jednou někdy v roce 2011 jsem se snažila o něm blogovat (http://jake-source.blog.cz/), ale to mi moc dlouho nevydrželo. Už hodněkrát jsem měla choutky si o něm zase založit blog, ale bála jsem se, že nebude mít úspěch. Tak teď konečně jsem se zase hecla a založila si ho. :D Doufám, že tady budete chodit rádi jako na můj blog o Lucy. :) Chtěla bych ještě na závěr poděkovat úžasné Jacque.Biebs♥ díky ní máme tenhle úžasný první layout ♥, dále skvělé Andie, která mi ochotně udělala šablonku Poll of the Month a family png ♥ a milé Britt, která mi zase pomohla/pomáhá s galerii blogu, která je ještě stále v procesu. ♥ Taky chci poděkovat vám všem, kteří tenhle blog občas navštívíte a zanecháte nějaký komentář, děkuju. :)
 
 

Reklama